Artı 5

Yaşanmış Olan 5 Çok İlginç Haber

Yaşanmış Olan 5 Çok İlginç Haber

HER ŞEY BİR ŞAKAYLA BAŞLADI

Macarlı Jake Fen karısına bir şaka yapmak istedi. Kendini asan adam rolü oynadı. Bunu gören karısı şaşkınlıktan bayıldı tam o sırada üst kat komşuları evli çiftin öldügünü zannetti ve evi soymaya başladı, tam kapıdan çıkacakken baygın kadına çarptı ve kadın uyandı. Ölünün hortladığını zanneden komşu öldü. Jake serbest bırakıldı.


HÜZÜNLÜ BİR SON

Exxonda Kanada  açıklarına bırakılan tanker yüzünden iki tane deniz ayısı büyük hasar gördü. Hareket edemeyecek duruma gelen deniz ayilari, 8000 dolar harcanarak temizlendi ve denize bırakıldı. Bu olay sırasında hayvanseverler tarafından büyük bir tören düzenlendi  tören başladıktan 2 dk sonra mavi balinanın deniz ayılarını yemesi büyük bir üzüntü oluşturdu.


YOK BÖYLE BİR SAKARLIK

Gillette(jilet) markası ilk piyasaya çıktığı zaman yaptığı reklamlarla büyük bir ilgi gördü. Bunun sonucunda yüzlerce erkek jilet satın aldı. Bir süre sonra herkes jiletlerin kesmedigini bu yüzden çöpe attıklarını söyledi. Şikayetler sonucunda araştırma yapan Gilette çalışanları kullanıcıların jilet yerine takılan şeffaf cismi çıkartmadıklarını farketti.


OLMAZ DEMEYİN

New Orleans’lı can kuttaranlar 1985 yılında  şehrin havuzlarında kimsenin boğulmamasinin şerefine bir parti düzenlediler. Ne gariptir ki havuz kenarında yapılan bu partide bir kişi boğularak hayatını kaybetti.


CENAZENİN ARDINDAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Bir ingiliz çift sevdiği programı izlerken gülmekten kendilerini alamadı, yarım saat boyunca gülme krizine giren genç adam hayatını kaybetti. Cenaze töreninden sonra gencç kadın yayın evine  bir mektup gondererek kocasının son anlarında onu çok mutlu ettikleri için  teşekkür etti.


Büşra – Artı 5 Haber

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ