Artı 5

Bilgisayarda İnstagram Mesajlarını Görme Ve Mesaj Gönderme

Bilgisayarda İnstagram Mesajlarını Görme Ve Mesaj Gönderme

İnstagram 2016 yılında yaptığı yenilik ile mobil kullanımı artırmak amacıyla bilgisayardan mesaj gönderme özelliğini kapatmış durumda. Buda çoğu zaman bizlere sorun yaratabiliyor. Peki instagram üzerinden bilgisayar ile mesaj göndermek mümkün mü? Bunun cevabı tabikide evet. Hatta tüm telefon uygulamalarını bilgisayarda kullanmak mümkün.

Bilgisayardan instagram ile mesaj göndermek

Bilgisayardan instagram ile mesaj göndermek için android uygulamalarının  bilgisayarda kullanımını sağlayan Bluestacks uygulamasını indirmek gerekiyor. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

instagram

Uygulamayı yükledikten sonra google hesabı ile oturum açma işlemini gerçekleştirmek gerekiyor. Oturum işlemini yaptıktan sonra uygulama mağazasına erişim sağlanacaktır. Buradan instagram uygulamasını indirerek instagram telefondaki gibi kullanılabiliyor. Mesaj göndermek dahil tüm özellikler ulaşılabilir.

Windows 10 ile instagramdan mesaj nasıl gönderilir

İnstagram bilgisayar ile dm göndermenin ikinci bir yöntemi ise windows 10 yüklü bilgisayardan windowsun uygulama mağazına giderek instagram uygulamasını indirmek. Uygulama mağaza üzerinden bilgisayara yüklenirse mesaj gönderme özelliği aktif olacaktır.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ